Журнал
Як ми вчимо
Як ми вчимо
Формат навчання
А що у підсумку?
Як ми вчимо
Чому ми вчимо?
Ми вчимо як майстру бути компетентним, затребуваним і високооплачуваним фахівцем б’юті-індустрії. Також розроблені курси для підприємців та власників салонного бізнесу, які дозволяють вийти з кризи, вибудувати прибуткову систему своєї справи та вийти на новий рівень заробітку.
live_picture
Формат навчання
Формат навчання
Формат навчання Академії розроблений для максимального комфорту та результату студента. Він складається з онлайн-теорії, яка представляє собою перегляд відео-уроків з виконанням д/з і практичне відпрацювання необхідних навичок під наглядом викладача.
team_picture
А що у підсумку?
А що у підсумку?
Головною перевагою BLESS Academy є супровід студента персональним куратором під час навчання, а також допомога продюсера по його завершенню для ефективного старту професійної діяльності та розвитку свого б’юті-бізнесу.
Завдяки цьому 90% учнів отримують професію, з яких 20% відкрили свої підприємства, студії краси, кабінети та працюють як підприємці.
support_picture
Сертифікат
У кінці навчання наші випускники отримують сертифікат від BLESS Academy.
certificate
certificate
certificate

Є запитання? Залиште свій номер і ми зв'яжемося з вами

Заповніть форму

Введіть правильний номер телефону

Реєструючись та натискаючи кнопку «Залишити заявку» ви погоджуєтесь з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.