Як стати тритментологом? Навчання в BLESS Академії.
Журнал

Як стати тритментологом? Навчання в BLESS Академії.

Косметичне відновлення та випрямлення волосся. Навчання

50.jpg
Курс по теме:
Тритментолог
Врабiй Iван
Врабiй Iван

У перукарській справі стрімко набирають обертів складні фарбування. В свою чергу, будь-яка хімічна дія негативно впливає на стан волосся. І ще забруднене навколишнє середовище... та й екологія загалом. Це окрім стресів та неправильного харчування. Коротше, все це негативно впливає волосся. Отже, потрібні ті, хто буде їх відновлювати!

А трендом останнього десятиліття на б'юті-ринку при цьому є здорове волосся. І цей тренд задають не майстри, а клієнти. Вони сформували необхідність фахівця, який професійно б відновлював волосся. Тому що саме клієнт платить свої гроші за своє здорове волосся.

Власне той повноцінний фахівець, який знає все необхідне про відновлення волосся називається тритментолог. З'явилася ця професія у 2018 році, коли BLESS Академія вивела її на б'юті-ринок. Розшифровка цього слова така:

Тритмент з англійської - це "відновлювати", "лікувати";

Логос з грецької - "наука", "слово", "вчення".

Тритментолог - це не просто перукар, який дізнався про чергову процедуру, а повноцінний експерт з косметичного відновлення і випрямлення волосся. Це запатентована професія BLESS Академією. Підтвердженням є авторське право, видане автору курсу "Тритментолог" Івану Врабію. Він запартнерився з Академією та став її викладачем, довіривши її команді випускати нових сертифікованих тритментологів.

Тому справжніми тритментологами можуть називатися лише ті, хто має такий сертифікат від Академії. Академія має окремий реєстр на сайті з усіма тритментологами по всьому світу. Якщо ти тритментолог або шукаєш такого фахівця у себе в місті - переходь СЮДИ.

 

Як стати тритментологом?

  • Пройти навчання
  • Скласти іспит
  • Отримати сертифікат
  • Йти працювати 

В Україні навчання відбувається за змішаним форматом. Це онлайн навчання, коли є відео-матеріали та практичне відпрацювання. При цьому, переглядаючи відео уроки, потрібно писати конспект і виконувати домашнє завдання, яке перевіряє особистий куратор кожного студента. Але дивитися уроки можеш у будь-який зручний для тебе час!

Після проходження онлайн-тестування теоретичної частини йде практичне відпрацювання. Про це дивись у відео ОСЬ ТУТ.