Хто такий тритментолог?
Журнал

Хто такий тритментолог?

Секрет успіху BLESS Академії у навчанні майстрів з відновлення волосся

49.jpg
Курс по теме:
Тритментолог
Врабiй Iван
Врабiй Iван

BLESS Академія – це не просто школа, чергові курси чи інші освітні проекти, яких маса на ринку індустрії краси. Насамперед, це співтовариство успішних підприємців та майстрів б'юті-бізнесу. Від початку заснування нашої Академії у 2018 року незважаючи на всі труднощі ми дотримуємося цінностей, одна з яких звучить так: наш учень – це наш партнер. Ми будуємо довгострокові партнерські відносини із нашими студентами.

Обертаючись на пройдений шлях та наші досягнення, можна відокремити, що стало першопричиною успіху BLESS Академії. Це грамотний підхід особисто до кожного, хто до нас звернувся. Як увага при проходженні теорії, так і супровід студента задля досягнення поставлених цілей. Над цим працює досвідчена команда професіоналів: менеджери, куратори, викладачі, б'юті-продюсери, які приділяють максимум часу кожному учневі. 

В Академії ти можеш не лише підвищити свою кваліфікацію як фахівець, а й здобути професію з нуля! Нам не важливо, які навички або яка у тебе професія на сьогоднішній день. Нам важливо, щоб ти довірився нам та пройшов цей шлях від студента до успішного підприємця.

Центральний із освітніх курсів нашої Академії – це професія тритментолог. Хто це? Це вузькоспрямований фахівець із косметичного відновлення волосся. Це експерт, який знає все про волосся, про те як його відновити, як привести в здоровий вигляд і відростити довжину. Адже тренд останнього десятиліття – це здорове, блискуче довге волосся. Отже, сумніватися в затребуваності цього б’юті-напряму не доводиться. Адже стільки факторів негативно впливає на здоров'я людей у ​​цілому та на стан волосся зокрема.

І на превеликий жаль сьогодні безліч майстрів, які вміють привести волосся в жалюгідний стан і дуже мало професіоналів, які вміють їх відновлювати; які можуть допомогти своєму клієнту відростити довге блискуче волосся.

А найцікавіше в цій професії те, що тритментолог може стати абсолютно кожен. Переконайся в цьому особисто! Дивись більше на нашому YouTube каналі.