Як вибрати праску для професійного відновлення та випрямлення волосся?
Журнал

Як вибрати праску для професійного відновлення та випрямлення волосся?

Необхідні характеристики та параметри праски для професійної реконструкції волосся

47.jpg
Курс по теме:
Тритментолог
Врабiй Iван
Врабiй Iван

Виконуючи гарячі процедури відновлення та випрямлення волосся, необхідні ідеальні умови, щоб нанесений білковий склад запаявся в структурі волосся.

 

Секрет якісного результату кератинового відновлення волосся №1 – це праска. Як її вибрати?

 

Зверніть увагу на:

Потужність

Важливо враховувати, що на роботу електроінструменту впливає напруга електричної мережі. При перепадах напруги спостерігається некоректна робота приладу. Тому так важливо, щоб ваша праска працювала бездоганно, щоб усі ці коливання були для нього незначними. Для цього головному помічнику потрібно мати високу потужність. Наприклад, 110 Ватт.

 

Розмір полотна робочої пластини

У звичайному побутовому варіанті розмір пластини прасування становить 2×8 см. Для процедур кератинового випрямлення цього мало. Тому в роботі рекомендується використовувати праски з полотнами 4×12 см.

 

Покриття робочої пластини

Для професійних процедур косметичного відновлення волосся рекомендується використовувати праску з титановим або титаново-турмаліновим покриттям. Докладніше про характеристики цих матеріалів та інші параметри дивись у відео ТУТ.Про список інших необхідних інструментів можна дізнатися тут.

 

Більше знань на цю та інші теми ви можете отримати, навчаючись професії ТРИТМЕНТОЛОГ. Нині діють дуже вигідні умови! Тисніть тут, щоб залишити заявку.