Топ 5 помилок майстра-початківця
Журнал

Топ 5 помилок майстра-початківця

Які найчастіші помилки майстрів-початківців? Як їх уникнути та виправити?

42.jpg
Курс по теме:
Тритментолог
Врабiй Iван
Врабiй Iван

Помилка №1

Неякісна базова освіта

 

Навіть маленька похибка на самому початку навчання може призвести до проблем на етапі застосування знань у роботі. Якісна освіта – запорука успіху у подальшій кар'єрі. Через надмірний достаток навчальних курсів на б’юті-ринку, ось порада як вибрати гідний: подивіться відгуки та досягнення реальних студентів. Не соромтеся знайти сторінки учнів у соціальних мережах і поспілкуватися з ними там.

 

Помилка №2

Стверджувати, що відновлення волосся – це легкість

 

На перший погляд може скластися враження, що помити голову, помахати пензлем і висушити волосся простіше нікуди. Але вже через 6-12 місяців у непідготовлених майстрів по волоссю страждає верхній відділ хребта. Щоб уникнути неприємних наслідків, рекомендуємо займатися спортом.

 

Помилка №3

Нехтування підвищенням кваліфікації

 

Потрібно постійно стежити за трендами б’юті-індустрії та актуальними знаннями. Тому що саме вони відрізняють успішного майстра від відстаючого. Це допоможе уникнути незручної ситуації нерозуміння запиту клієнта та запобіжить професійне вигорання.

 

Помилка №4

Дешеві матеріали та інструменти

 

Правильно виконана процедура за протоколом – ще гарантія якісного результату. Поганий склад або слабка праска при випаровуванні можуть все зіпсувати.

 

Щоб дізнатися більше дивись відео нижче 👇

ТОП-5 ПОМИЛОК майстрів-початківців з ВІДНОВЛЕННЯ ВОЛОССЯ.