Реконструкція волосся та колористика тепер в одному курсі від BLESS Academy.
Журнал

Реконструкція волосся та колористика тепер в одному курсі від BLESS Academy.

Фарбування та лікування волосся. Навчання за один курс.

27.jpg

З кінця 2018 року BLESS Академія випускає тритментологів – вузькопрофільних фахівців з відновлення волосся. Бачачи зростаючий попит на здорове волосся і недостачу кваліфікованих майстрів, ми взяли ТОПових професіоналів-практиків цього напрямку і вклали їх досвід у курс «Тритментолог».

 

Та задовго до цього вже був конфлікт між майстрами-колористами і майстрами реконструкції волосся. На сьогодні також вистачає некомпетентних і там і там, після послуг яких врятувати ситуацію може тільки диво. І як правило, цього дива не відбувається. Тому що навіть самий крутий колорист може не знати, що до нього з покаліченим волоссям робив «майстер реконструкції». І не забуваємо про самонавчання через Ютуб з різноманітними «Сам собі колорист» та «Фарбування в домашніх умовах» через яке компетентні фахівці з відновлення волосся не можуть його врятувати після незрозуміло яких фарбувань.

 

Не можна не згадати «авторські методики» майстрів які підігрівали ці з'ясування відносин. Адже не було єдиних високих стандартів. А ми говоримо про два най затребуваних, потенційних і прибуткових напрямки в перукарському мистецтві.

 

Складні фарбування і відновлення волосся – це дійсно самі високомаржинальні послуги. Їх виконання вимагає особливої ​​відповідальності, тому що вони пов'язані з тією або іншою модифікацією волоса.