Журнал

Керівник Bless Academy

Олександр Селівестров

Александр Селивестров

- Експерт beauty-індустрії з 2012 року. З 2018 року – керівник BLESS Academy, разом з якою у тому ж році вивів на beauty-ринок нову професію «ТРИТМЕНТОЛОГ».

- Суддя першого незалежного beauty-чемпіонату України «Face To Face» у 2019 році.

- Спікер beauty-форумів та конференцій.

Про компанію

BLESS Academy – це унікальний продукт, якому немає аналогів серед навчальних проектів. Традиційне розуміння навчання обмежується передачею знань і деяких базових навиків. У той час, коли наша Академія формує зі студентів вузькоспеціалізованих професіоналів, з якими у майбутньому ми співпрацюємо.

Наші переваги

Ми пройдемо шлях від теорії до практики разом.
Ділимося найпередовішою інформацією та навчаємо тільки по перевіреній методиці, яка приносить результат.
Довгострокове партнерство.
Система навчання вибудувана таким чином, щоб можна було оволодіти технікою бездоганно.
Індивідуальний підхід до кожного, щоб забезпечити професією та допомогти звести бізнес.
Сучасний ринок навчання не може ігнорувати той факт, що знання з часом потрібно оновлювати. Якщо цього не робити, страждає ефективність та результат. Адже це впливає наскільки повноцінно ви зможете задовольнити високі запити клієнта. Тому ми відстежуємо цей момент і постійно покращуємо наповнення курсу.
Потрібні знання неможливо так легко знайти у вільному доступі. Їх можна перейняти тільки напряму від професіоналів галузі, які постійно займаються своїм саморозвитком.
Звичайно, ключові відомості можливо витягти і з інформаційного поля. Але це під силу тільки експертам, які бачать ринок зі сторони та впевнено можуть давати ті чи інші прогнози. А якщо є сумніви у своїх силах, то наша команда готова вам допомогти.

Є запитання? Залиште свій номер і ми зв'яжемося з вами

Заповніть форму

Введіть правильний номер телефону

Реєструючись та натискаючи кнопку «Залишити заявку» ви погоджуєтесь з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.
Хто ми?